Opatření ve výuce

Opatření v souvislosti s nařízeními Vlády České republiky.  

Vaše bezpečí na prvním místě

Vzhledem ke skutečnosti, že Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. je škola zřízená dle tzv. školského zákona, vztahují se na nás jak nařízení Vlady ČR, tak nařízení a doporučení MŠMT. Tato opatření dodržujeme dle platného znění.

Výuka

Pro účast ve výuce se musí studenti před každou hodinou prokázat platným potvrzením o negativním výsledku testu na COVID, pokud nejsou očkováni a neuběhla vládou stanovená doba od data očkování. Samotná výuka v kurzech probíhá s nutnosti mít nasazenou roušku u dětí do 15 let a respirátorem od 15 let věku., a to po celou dobu trvání výuky, pokud vládní opatření nestanoví jinak. 

Pohyb ve společných prostorách

Při příchodu do prostor školy a odchodu z nich, jakožto i při pohybu ve společných prostorách (chodby, toalety, apod.) je nutné mít nasazenou ochranu dýchacích cest, pokud vládní opatření nestanoví jinak.

Další opatření

  • V prostorách školy jsou rozmístěny rozprašovače s dezinfekcí a papírové ručníky. Prosíme, při příchodu do prostor si vydezinfikujte ruce.
  • Lavice, kliky a další součásti vybavení, na které se běžné sahá, dezinfikujeme po každé hodině. 
  • Na toaletách jsme vyměnili látkové ručníky za papírové utěrky.
  • Prosíme, důkladně dodržujte zásady osobní hygieny, zejména správné mytí rukou.
  • Pokud máte teplotu nebo trpíte příznaky respiračního onemocnění, a to i takového, které považujete za banální, prosíme, nenavštěvujte kurz. Naší povinností je takové studenty nevpustit do školy, případně je izolovat a přivolat lékaře nebo hygienu.   

Hlavní zásady

Roušky

Ve třídách při výuce  je nutné mít nasazený respirátor (studenti od 15 let) nebo roušku (studenti do 15 let)

Dezinfekce

Používejte dezinfekční prostředky umístěné v prostorách školy.

Příznaky respiračního onemocnění

Pokud trpíte příznaky respiračního onemocnění (např. i rýmou), nenavštěvujte školu. 

Děkujeme za pochopení!

Dotazy? Napište nám!

Děkujeme, zprávu jsme odeslali.
Hopla, něco se pokazilo. Pošlete nám raději e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kam dál

Studium

Prostory

VVyučující

Dotazy