Kurzy on-line

Máte málo času na docházku do jazykovky? Nacházíte se mimo město? Obavy z pandemií?

Všechny kurzy on-line

Už od ledna 2019 nabízíme všechny jazykové kurzy v Radosti ve dvou variantách - s docházkou do školy a on-line. Formát a náplň výuky jsou identické. I proto jsme zvládli problémy s pandemií hladce.

Připojení k internetu, počítač anebo tablet či mobil je jediné, co potřebujete. Od nás získáte e-mailem odkaz pro připojení do třídy a tradááá, výuka může začít. 

Registrace

Hledáte kurz? Pošlete nám svou představu pomocí formuláře níže. Projdeme všechny možnosti a v nejbližší době vás budeme kontaktovat s variantami a najdeme řešení, které vám bude vyhovovat. 

Na netu jako ve třídě

Interaktivní platforma, přes kterou výuka probíhá, je snadná na ovládání, umožňuje sdílenou tabuli, práci ve skupinkách a samozřejmě komunikace s lektorem i ostatními studenty.

Bez počítačových dovedností

Pro absolvování výuky on-line nemusíte být expert na počítače. Vše je snadné a intuitivní. Naší výuky se účastní děti od 9 let věku až po sedmdesátníky.

Ve škole kdekoliv

V obýváku. V kanceláři. V kavárně. Vaše třída může být kdekoliv, kde máte připojení na internet a mobil, tablet nebo počítač.

Jaký kurz hledáte?
Jak Vás můžeme kontaktovat s možnostmi?

Teď máme hrubou představu. Klikněte na tlačítko "Odeslat" a bude to na nás - podíváme se na aktuální možnosti a v brzké době Vás budeme kontaktovat s nabídkou. 

 

Těšíme se na Vás

Powered by BreezingForms

Kam dál

Studium

Prostory

VVyučující

Dotazy